אופני ילדים

אופניים לילדים

אופניים לילדים – המתנה שכל הורה גאה צריך לתת

כאשר הילד שלנו מגיע לגיל מסוים הוא יכול להתחיל לעשות כל מני פעולות שבעבר לא היה יכול לבצע. גיל זה, אשר הינו לרוב 7 או 8 הינו גיל מרגש ואנו כהורים צריכים לנצור את הגיל הזה ולעשות הכול בכדי לפתח את הילד שלנו. אין ספק כי גיל זה הוא גיל הדורש מאתנו מאמץ והשקעת משאבים בפיתוח יכולות הילד. אם לא נפתח את הילד הרי שהוא יישאר מאחור ועל כך יש רק להצר. אחד הדברים שניתן לעשות בכדי לפתח את הילד היא לתת לו אופניים. בהתחלה האופניים יכולים להגיע עם גלגלי עזר, אך לאחר זמן מסוים אפשר להוריד את הגלגלים וללמד את הילד לנסוע ללא גלגלים אלו. זהו דבר נפלא שהילד שלנו יכול ללמוד אותו ואנו יכולים להיות גאים בו שהוא למד את זה ויודע כיצד לנסוע באופניים ללא בעיות.

האם לתת לילד לבחור את האופניים שבהם הוא ייסע?

אחת השאלות כבדות המשקל ביותר שיש, היא האם לתת לילד לבחור את האופניים שאנו קונים לו או שמא דווקא לבחור לו את האופניים לבד. התשובה לשאלה זו היא שהדבר תלוי באופן החינוך שלכם את הילד. אם אתם נוהגים לשתף אותו בהחלטות המתקבלות בנוגע לחייו הרי שגם כאן כדאי וראוי לשתף אותו בהחלטה על קניית האופניים. לעומת זאת אם אתם לא נוהגים לשתף את הילד הרי שגם כאן לא תשתפו אותו. עם זאת, זכרו כי האופניים הם של הילד והוא יעשה בהם את כול השימוש, לכן שיתופו יכול להיות רעיון מצוין אשר יגרום לילד להיות יותר מרוצה מהאופניים שלו.

הקפידו על כך כי הילדים ילבשו קסדה בעת הנסיעה

כאשר הילד נוסע על אופניים הקפידו על כך כי יש קסדה לראשו. הדבר נועד הן לבטיחות שלו והן לחינוך שלו שתמיד כאשר עולים על אופניים יש ללבוש קסדה. כך הילד ידע לחבוש תמיד קסדה וכך אתם תהיו רגועים יותר כאשר הוא יתחיל לנסוע באופניים לכשיגדל עם קסדה על הראש.

גיל הילד/ה   מידת האופניים
2-3              12″
3-4              14″
4-5              16″
5-6              18″
6-7              20″

One thought on “אופניים לילדים

  1. שמואל הגיב:

    ממש חשוב לדעת, תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *